W ramach cyklu KSIĄŻKA NA FESTIWALU gościmy Katarzynę Stoparczyk, autorkę książek Franciszek Pieczka. Portret intymny oraz Jak mieć w życiu frajdę. Rozmowy Kasi Stoparczyk. 

9 czerwca (niedziela)
godz. 13.00-15.00
Zielona Góra. Namiot KOZZI MŁODYCH

KATARZYNA STOPARCZYK DAJCIE NAM GŁOS. DZIECI KOZZI W AKCJI!
(autorskie warsztaty dla dzieci w 2 grupach; obowiązują zapisy telefoniczne)


9 czerwca (niedziela),
godz. 15.30
Zielona Góra / Kino Norwid

Spotkanie autorskie z KATARZYNĄ STOPARCZYK. Rozmowa o książkach: Franciszek Pieczka. Portret intymny oraz Jak mieć w życiu frajdę. Rozmowy Kasi Stoparczyk.
Prowadzenie: Magdalena Faron

Katarzyna Stoparczyk

Dziennikarka radiowa i telewizyjna. Z wykształcenia muzyk instrumentalista. Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Współprowadząca program Duże dzieci. W Programie Trzecim Polskiego Radia stworzyła audycję Dzieci wiedzą lepiej. Prowadziła rozmowy z ludźmi świata kultury isztuki w TV Polonia. Od 2018 w soboty w Trójce prowadziła audycję Myślidziecka 3–5–7 , rozmawiając ze znanymi postaciami kultury, mediów, podróżnikami, naukowcami. Pomysłodawczyni i prowadząca Piegowate Koncerty razem z Polską Orkiestrą Radiową pod batutą Dyrektora Artystycznego Michała Klauzy. Twórczyni, scenograf, reżyser i współprowadząca widowiska muzyczne Zorka – dziewczynka z gwiazd. Autorka piosenek i dialogów cieszącego się popularnością widowiska dla najmłodszych, udanego połączenia muzyki klasycznej, popularnej, etnicznej z ekspresją sceniczną i wątkami edukacyjnymi przybliżające dzieciom zwyczaje innych kultur, legendy i baśnie. Reżyserka spektaklu Piękne Spojrzenie.

Go to top
JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework