Sonia Bohosiewicz, aktorka, artystka kabaretowa i piosenkarka, będzie gościem specjalnym Kozzi Film Festiwal. Artystka znana z ról w filmach m.in. Fotograf, Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy, Narzeczony na niby wystąpi zarówno w Żarach, Zielonej Górze, jak i Szprotawie.

Monodram "Chodź ze mną do łóżka"*
9 czerwca, godz. 20.30, Kino Luna, Żary
10 czerwca, godz. 20.00, Kino Norwid (Sala im. Janusza Koniusza), Zielona Góra
Kup bilet

Koncert "10 sekretów Marilyn Monroe"**
11 czerwca, godz. 20.00, Kino Norwid (Sala im. Janusza Koniusza), Zielona Góra
Kup bilet
12 czerwca, godz. 17.00, Szprotawski Dom Kultury, Szprotawa

* „Chodź ze mną do łóżka” to doskonały monodram Soni Bohosiewicz, która z błyskotliwą inteligencją opowiada o przeszłości swojej bohaterki i trudnej rzeczywistości, w której przyszło jej żyć. Jest to przejmująca, ciepła, wzruszająca, ale i bardzo zabawna sztuka, która z pewnością zachwyci nawet najbardziej wyszukanego widza.

** Sonia Bohosiewicz zaprasza Państwa do świata Marilyn Monroe, tego nieznanego i skrywającego wiele tajemnic. To będzie wieczór pełen emocji. W repertuarze utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. W programie m.in. „Diamonds are the best girl’s friend”, „New York, New York”, „I’ve got you under my skin”, „Teach me, Tiger” czy „I’m beginning to see the light”.

Go to top
JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework