Stowarzyszenie Kozzi Film Festiwal oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze serdecznie zapraszają wszystkich chętnych - od 16 roku życia, którzy grają na gitarze, śpiewają, i są zainteresowani doskonaleniem swojej gry na instrumencie, emisji głosu, interpretacji utworów, do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu!

Festiwal to również działania interaktywne. W tym roku zapraszamy na warsztaty pn. „Szlakiem ballady rosyjskiej” z udziałem aktora Lecha Dyblika, przyjaciela naszego Festiwalu, wielbiciela i odtwórcy ballad rosyjskich. Aktor ma w swoim dorobku kilka płyt, chętnie spotyka się i rozmawia z ludźmi, w wolnych chwilach występuje również na ulicy.

Będziecie mieli okazję sprawdzić się na warsztatach ze znakomitym pieśniarzem, artystą i aktorem! Przed Wami kilka godzin spędzonych na muzykowaniu w doborowym towarzystwie. Z pewnością, będzie to czas spędzony inspirująco i twórczo. Warsztaty odbędą się 10 i 11 września br. w godzinach: 13.00 - 16.00 na scenie usytuowanej na II piętrze Biblioteki Norwida w Zielonej Górze. Zwieńczeniem warsztatów będzie specjalny koncert, który odbędzie się 12 września o godz. 17.00 na zielonogórskim deptaku w Namiot Café Film , z udziałem uczestników oraz Lecha Dyblika.

Na warsztaty obowiązuja zapisy, które przyjmowane będą telefonicznie - 68 45 32 610 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można też zgłosić się osobiście, przychodząc do Centrum Bibliotecznego dla Dzieci i Młodzieży - Biblioteka Pana Kleksa.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i wypełnienia karty zgłoszeniowej.

Regulamin warsztatów

Karta zgłoszeniowa

Karta zgłoszeniowa osoby niepełnoletniej

 

 

Go to top
JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework