Chcesz przeżyć wspaniałą przygodę i zdobyć nowe umiejętności?

Poszukujemy wolontariuszy, którzy chcą pracować z nami przy organizacji Festiwalu Filmu, Teatru i Książki KOZZI FILM FESTIWAL 2020. Tegoroczna, 6. edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 10-13 września 2020.


Nasz Festiwal to projekcje filmowe, spektakle teatralne, koncerty, spotkania z twórcami, aktorami, krytykami, dyskusje o filmach i książkach oraz warsztaty. Punktem wyjścia do realizacji tegorocznego Kozzi Film Festiwal jest refleksja o trzech nieżyjących, wybitnych postaciach związanych z filmem, teatrem: aktorze filmowym i teatralnym Macieju Kozłowskim i niezapomnianych artystach Bogumile Kobieli i Kalinie Jędrusik. Podczas Festiwalu gościć będziemy autorów książek oraz wybitnych twórców filmowych i teatralnych.


Festiwal to nie tylko przegląd interesujących produkcji filmowych 2019-2020, to także konkurs i nagrody dla najlepszych polskich filmów. Festiwal to również wyjątkowa okazja do bezpośredniego spotkania z naszymi gośćmi.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą poświęcić swój czas i zdobyć doświadczenie w organizacji imprez kulturalnych.

Zadania wolontariuszy

    pomoc przy wydarzeniach festiwalowych: przygotowanie miejsc wydarzeń, obsługa widowni;
    pomoc organizacyjna w Biurze Festiwalowym;
    udział w akcjach promocyjnych w Bibliotece oraz poza jej siedzibą;
    obsługa Punktu Informacyjnego: rozprowadzanie wejściówek, rozdawanie ulotek, udzielanie informacji.

Czas pełnienia obowiązków: 9-13 września 2020.

Dodatkowe informacje:

Zapraszamy Was do współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia! Dołączcie do nas, by uczestniczyć we wspaniałej przygodzie, pełnej wzruszeń, doświadczeń, wspólnych przeżyć. Jeśli jeszcze z nami nie współpracowaliście – nie szkodzi – wszystkiego Was nauczymy.

Jeśli od lat nas wspieracie jako wolontariusze, nie zwlekajcie! Liczymy na Was!

Wolontariuszem może zostać osoba powyżej 16 roku życia. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów.

Zgłoszenia przyjmujemy emailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.do czwartku 3 września 2020. Do wszystkich prześlemy zwrotnie formularz zgłoszeniowy.

Festiwal odbędzie się z zachowaniem standardów sanitarnych obowiązujących podczas epidemii.

Go to top
JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework