Zapraszamy w ramach Kozzi Film Festiwal 5. Festiwalu Filmu i Teatru Kozzi Czyżewska Fijewski 15 czerwca br. o godz. 18.00 do Sali im. Janusza Koniusza (Biblioteka Norwida) na recital "Z miłości do sentymentu" Marty Honzatko, aktorki oraz piosenkarki pochodzącej z Zielonej Góry.

Z miłości do sentymentu to podróż przez jedne z najpiękniejszych i najciekawszych utworów, jakie Marta napotkała na swojej drodze artystycznej – usłyszymy przede wszystkim piosenki Agnieszki Osieckiej w nowych aranżacjach.

Marta Honzatko - aktorka filmowa i teatralna. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Od 2012 r. związana z częstochowskim Teatrem Mickiewicza. Znana publiczności ze scen kabaretowych Lochu Camelot oraz Piwnicy pod Baranami. Odtwórczyni głównej roli w filmie Antoniego Krauze "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł". Śpiewa również aktorski rock alternatywny w projekcie "Honzatko Rozmontowana" stworzonym wspólnie z Michałem Zabłockim i Aleksandrem Brzezińskim.

Go to top
JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework